• SC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G20/40/80 KM 1310/1490/1550nm Vienu-VM saderīgu optiskais modulis 0
  • SC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G20/40/80 KM 1310/1490/1550nm Vienu-VM saderīgu optiskais modulis 1
  • SC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G20/40/80 KM 1310/1490/1550nm Vienu-VM saderīgu optiskais modulis 2
  • SC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G20/40/80 KM 1310/1490/1550nm Vienu-VM saderīgu optiskais modulis 3
  • SC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G20/40/80 KM 1310/1490/1550nm Vienu-VM saderīgu optiskais modulis 4
  • SC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G20/40/80 KM 1310/1490/1550nm Vienu-VM saderīgu optiskais modulis 5

SC SFP optisko Šķiedru modulis Rūpniecības grade -40~+80 Grādiem 1.25G20/40/80 KM 1310/1490/1550nm Vienu-VM saderīgu optiskais modulis Atlaide

€22.89 €17.62
  • Piegāde nākamajā dienā
  • Augstākās kvalitātes
-
+

1,25 G SC 20/40/80 KM 1310/1490/1550nm Rūpniecības grade Vienu Fiber SFP Optisko Module SFP Raiduztvērēju Lūdzu atstāt mums ziņu par to, kuru zīmolu jūsu slēdzis ir saderīgi.Mēs nosūtīsim saderīgu SFP moduļi, kā jūsu pieprasījumu.

Tas ir rūpnieciskās kategorijas (-40~80 grādiem pēc Celsija)

1. Datu pārraides Ātrums:1.25 Gb/s

2. Pārraides Attālums:3KM/20KM/60KM/80 KM/120KM (uz 9/125µm SMF Fiber Optic Patch Cord)

3. Viļņu Garums: DFP 1310nm/1490nm/1550nm

4. Šķiedras Veidam: Single Mode Single Fiber (SMF)

5. Ar DDM/DOM: Iekšējā vai Ārējā Kalibrēšana

6. Zemas jaudas izkliedes

7. Atbilst ROHS un Radīt Brīvu

8. Karsti pluggable , Plug and Play

9. Pavisam Jaunā, Augsta Kvalitāte,

Slēdzis, lai Pārslēgtos interfeiss

Switched backplane programmas

Rūteris/Serveris interfeisa

Citas optiskās pārraides sistēmas

sfp media converter

Produkta Funkcijas

Nedzesējamas Lāzera Diode ar MQW Struktūra

InGaAs PIN-TIA Photodiode Uztvērējs

Sasniegt 100 km Pārraides Attālumu gada 9./125µm SMF

DUAL Viena Režīma Raiduztvērēju SFP Nospiedumu LC Optisko Interfeisu

Atbilst SFP MSA un SFF-8472

Digitālās Diagnostikas Uzraudzības Interfeiss

Vienotā +3.3 V Strāvas Padeve

LVPECL Diferenciālis ievade un izvade

LVTTL Signālu Atklāšana Izejas

Atbilst ITU-T G. 957

Atbilst RoHS un Radīt Brīvu

Metāla Būra par Zemāku EMI

Darbojas Lieta Temperatūras:

Rūpniecības -40 līdz +85°C Produkta Apraksts

Absolūtais Maksimums Vērtējumiem

P a r a m e t r

S ym b o l

M

T ā p

M a x

U gnīda

S t o r a g e T em pe r a t u re

T s t

- 4 0

-

+ 8 5

° C

O pe ra t i n g C ase T e m p e ra tu re

T C

P 2

-

+ 7 0

° C

-

° C

-

° C

P o w e r Su ppl y V ol t a g e

V CC

3 . 1

3 . 3

3 . 5

V

P o w e r Su ppl y Cu rr e n t

CC I

-

-

30 0

mA

D a t a t e Ra

D R

0 . 0 5

1 . 2 5

1 . 3

G b p s IETEICAMĀS DARBĪBAS VIDE Parametriem Simbolu Min.Tipisks Max Vienības Barošanas Spriegums V CC 3.135 3.3 3.465 V Strāvas Padeve Strāvas Icc 350 mA, kas Darbojas Lieta Temperatūras TI -40 25 85 ℃

Uzņēmuma Informācija

Iepakojums Un Transportēšana

  • SC 20km: DFP 1310/1550nm
  • Savienotāja Tips: SC
  • Šķiedras Tips: Singlemode vienu fiber
  • Viļņa: 1310/1490/1550nm
  • Modeļa Numurs: ANDDEAR-LC131
  • Datu Pārraides Ātrums: 1,25 G
  • Preces nosaukums: 1.25 G uz Vienu Fiber LC SFP Optisko Module SFP Transīvers
  • SC 80 km: DFP 1490/1550nm
  • Saderība: Saderīgas ierīces kodu prasa ziņojums
  • SC 40km: DFP 1310/1550nm
  • Zīmola Nosaukums: ANDDEAR
  • Temperatūra: -40~+80Celsius
  • Materiāls: Rūpniecības Grade

Produkta Pārskats

Saistītie Produkti

Sexy Sievietes Jumpsuit Sleepwear Modes Ziedu Iespiests Ar Garām Piedurknēm V-Veida Kakla Bodycon Jumpsuit Bodysuit Kombinezonus Šorti Bikses (Dungriņi) Saistītās

Sexy Sievietes Jumpsuit Sleepwear Modes Ziedu Iespiests Ar Garām Piedurknēm V-Veida Kakla Bodycon Jumpsuit Bodysuit Kombinezonus Šorti Bikses (Dungriņi)


Sexy Sievietes Jumpsuit Sleepwear Modes Ziedu Iespiests Ar Garām Piedurknēm V-Veida Kakla Bodycon Jumpsuit Bodysuit Kombinezonus Šorti Bikses (Dungriņi) Labdien!Laipni lūgti mūsu veikalā! Kvalitāte ir pirmais ar labāko apkalpošanu.klienti visi ir mūsu draugi. Modes dizains,100% Pavisam Jaunu un augstas kvalitātes! Materiāls: Poliesters Krāsa: Kā picture rādīt Izmērs: S M L €5.07

€4.26

3D Pildspalva DIY 18 Krāsas, 3D Printeri, Pildspalvas, Zīmēšanas Pildspalvas 3d Druka Labākās Bērniem ar ABS Pavedienu Dzimšanas dienas dāvanu velce Saistītās

3D Pildspalva DIY 18 Krāsas, 3D Printeri, Pildspalvas, Zīmēšanas Pildspalvas 3d Druka Labākās Bērniem ar ABS Pavedienu Dzimšanas dienas dāvanu velce


Maksājuma Veids 1. Ir daudzi maksājumu metodēm, kas pieejami par www.daugmalespilskalns.lv, piemēram, Alipay, kredīta kartes,reālā laika bankas pārskaitījumu, bezsaistes maksājumu (bankas pārskaitījumus un Western Union).Jūs varat izvēlēties metodi, kas ir ērtāk.Lai aizsargātu jūsu intereses,jūsu maksājums tiks uz laiku, kas notika ar Kyocera, un netiks izpausta mums līdz brīdim, kad jūs saņemtu savu pasūtījumu,

€4.10